کارگاه هنری نقش دل

طراح و سازنده نقش برجسته ، مجسمه ، مدل و ماکت

یادگیری نقش برجسته رو همین الان شروع کنید

آموزش ساخت تابلو نقش برجسته

علاقمندانی که دوست دارند طراحی و ساخت نقش برجسته رو بدون دردسر پختن خشت خام در کوره و بدون داشتن امکانات کارگاهی شروع کنند می توانند از آموزشهای ویدیویی نقش برجسته کارگاه هنری نقش دل استفاده کنند که بسیار کامل و بی نقص تهیه شده و در اختیار شما قرارگرفته است.

این اطمینان خاطر به تمام کسانی که از آموزشهای ما استفاده می کنند را خواهیم داد که در طول مدت زمانی که همراه ما هستید و مادام العمر از پشتیبانی اطلاعاتی ما برای رفع اشکالات و پاسخ گوئی به سوالات شما  بهره مند خواهید بود.

لازم به ذکر است که ارتقای مهارت های شخصی اعم از یادگیری علوم مختلف ، هنر، روانشناسی ، کامپیوتر ، نرم افزار ، و هر تخصص دیگری که بتوانید تصور کنید و پرداخت بهای آموزش در این مسیر نه تنها هزینه نیست بلکه بهترین نوع سرمایه گذاری برای تولید ثروت است .
برخی مواقع کامنتهایی دریافت می کنیم دال بر رایگان شدن همه آموزشها که امری است غیر ممکن و غیر عادلانه و اگر بخواهیم قانون بهای پرداخت را در نظر داشته باشیم به این درک نائل خواهیم شد که زمانی که در قبال آموزشی بهایی را پرداخت می کنیم قدر آن را بیشتر می دانیم و برای یادگیری تلاش و جدیت بیشتری به خرج می دهیم .
با مرور گذشته خودم و دوران یادگیری نقش برجسته از استادم به خاطرم میاد که هزینه زیادی کردم و در آن زمان خیلی بهم فشار اومد اما حالا دعا گوی ایشان هستم چون میلیونها برابر مبلغ آموزش رو خلق کردم.

محصولات دانلودی

محصول جدید و بسیار مفصل آموزش ویدیویی صفر تا صد نقش برجسته 10 ساعت آموزش ویدیویی به همراه توضیحات کافی به حجم 7.5 گیگابایت

پخش ویدیو

مقالات اخیر

نقش برجسته روی دیوار
مقالات آموزشی
کامبیز محمدی

نقش برجسته روی دیوار

از آنجایی که برای ایجاد یک نقش برجسته احتیاج به یک سطح داریم و برجستگی ها باید روی آن بنا شود دیوار و جنس آن بعنوان بیس و زمینه پیش فرض موضوعیت پیدا می‌کند

ادامه مطلب »
نقش برجسته مدرن
مقالات آموزشی
کامبیز محمدی

نقش برجسته مدرن

قبل از اینکه به واژه نقش برجسته مدرن بپردازیم لازم است تا به نقش برجسته های کهن و تاریخی گوشه چشمی بیندازیم .

ادامه مطلب »
تعریف نقش برجسته
وبلاگ
کامبیز محمدی

تعریف نقش برجسته

نقش برجسته به حجمی فرم یافته و زیبا اتلاق می شود که بر روی سطوحی مانند دیوار و انواع پانل ها اجرا می شود.

ادامه مطلب »

آموزش های ویدیوئی

× مشاوره _ واتساپ