حساب کاربری

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزش نقش برجسته

درباره ما

کارگاه هنری نقش دل افتخار دارد با بیست سال سابقه هنری و فعالیت در زمینه طراحی و ساخت نقش برجسته ، مجسمه ، مدل و ماکت قدم موثری درجهت دیزاین داخلی و خارجی ساختمانهای مسکونی و تجاری و غرفه های نمایشگاهی برداشته و با ارائه آموزش های متنوع پاسخگوی درخواستهای هنرجویان گرامی می باشد .

اجرای مستقیم نقش برجسته روی دیوار های تخت ،منحنی،ستون ها ، لابی ،پاگردها و غیره… برای فضاهای داخلی و خارجی بدون درز انقطاع و بصورت کاملا یک پارچه با استحکامی بسیار بالا ، بدون نیاز به پخت و کوره ، همچنین سرعت اجرای بالا و دقت و کیفیت بی نظیر از جمله خصوصیات انحصاری این مجموعه می باشد که ما را از بقیه همکاران گرامی مجزا می سازد .

طراحی و ساخت مجسمه و احجام پارامتریک با نرم افزار های سه بعدی زیبراش ، مایا ، راینو و کلیشه سازی با نرم افزار برداری کرل دراو برای اولین بار در کشور با تلفیق چندین تخصص و به لطف ماده ترکیبی منحصر به بفرد کارگاه هنری نقش دل تحقق یافت که این امکان را فراهم میکند تا احجامی در ابعاد بسیار بزرگ طراحی و ساخته شود که در ضمن استحکام بالا ، سبک بوده و وزن بسیار کمی خواهد داشت.

طراحی سه بعدی اکسسوری های خاص و پرینت سه بعدی  بیس اولیه ، قالبگیری سیلیکونی و در نهایت گرفتن خروجی سنگ مصنوعی ، پلی استر و  غیره و ارائه به بازارهای فروش از دیگر تخصص های این مجموعه می باشد .

در گالری زیر تعدادکمی از نمونه های ذکر شده رو ملاحظه می کنید برای دیدن تمام نمونه ها روی گالری تصاویر کلیک کنید

×