حساب کاربری

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش های رایگان

آموزش های رایگان ویدیوئی ،ساخت ،رنگ آمیزی و پتینه نقش برجسته منتظر آموزشهای متنوع رایگان ما باشید...

22 آموزش رایگان نقش برجسته

22 آموزش رایگان نقش برجسته کارگاه هنری نقش دل قصد دارد تا با تولید آموزش رایگان ساخت نقش برجسته مقدمات شروع یادگیری شما علاقمندان رو به این هنر زیبا رو فراهم کند .

تعریف نقش برجسته

هدف از تولید آموزش رایگان ساخت نقش برجسته

کارگاه هنری نقش دل قصد دارد تا با تولید محتوای آموزشی رایگان  که غالبا بصورت ویدیویی تهیه می گردد و در اختیار هنر جویان گرامی قرار می گیرد ایجاد انگیزه کرده تا خود را باور کرده و احساس توانمندی در خلق یک اثر هنری بوسیله دستان قدرتمند خود را تجربه کنند.

 این آموزشها با پس زمینه موسیقی بی کلام مونتاژ شده اند تا فضای آرامبخشی را در حین آموزش برای شما دوست خوبم فراهم کرده باشیم . 
ما به تمام افرادی که علاقمند به یادگیری این هنر زیبا و کهن هستند توصیه می کنیم در سایت ثبت نام کنند تا از امکانات ویژه ای که بزودی در سایت فراهم می شود تمام و کمال بهره مند گردند.

اگه تصمیم دارید که با این هنر آشنا بشید و خوب یادش بگیرید پیگیر سایت ما باشید ما تصمیم داریم از تمام مراحل اجرای کارهامون ویدیو تهیه کنیم و در اختیار عموم قرار بدیم اگه دوست دارید از این راه کسب درآمد داشته باشید.

 و در فضای شخصی منزل خودتون بدون نیاز به محیط کارگاهی و بدون دنگ و فنگ کوره و پخت سفال مشغول به ساخت آثار زیبایی بشید یا اینکه با سلیقه شخصی خودتون دیزاین منزلتون رو متحول کنین.

 رنگ و لعابی بهش بدین پس هرچه زودتر شروع کنین و اگه نظر و سوالی هم داشتین باهامون از طریق باکس ثبت دیدگاه که در پایین همین صفحه تعبیه شده  مطرح کنین حتما پاسخگو خواهیم بود.

کسب مهارت در انجام هر کاری قطعا با تمرین و تلاش و کمی صبر و حوصله و اگه یه ذره انگیزه رو هم چاشنیش کنیم اتفاق میفته.

 همونطور که همه ما تجربه کردیم رانندگی  با اتومبیل در روزهای اول یادگیری چقدر سخت و طاقت فرسا بود من خودم بخاطرم هست وقتی که برای اولین بار بدون مربی پشت فرمون نشستم و از مرکز شهر تا میدون ونک رانندگی کردم.

 بعد از اینکه برگشتم خونه به خانوادم گفتم سخت ترین کار دنیا رانندگیه ولی الان نظرم کاملا عوض شده چون تمام اعمال رانندگی که در روزهای اول یادگیری رو به سختی و با ذهن آگاهم انجام می دادم الان بطور ناخدا گاه انجام میدم و اصلا هم سخت نیست بلکه گاهی مواقع لذت بخشه .

یادگیری نقاشی ، طراحی ،نقش برجسته یا مجسمه سازی یا مهارتی مثل تایپ ده انگشتی و یا هر مهارت دیگه حتما احتیاج به تمرین و ممارست داره تا ملکه ذهنتون بشه تا انجام اون نه تنها براتون سخت نباشه بلکه راحت و لذت بخش باشه.
و قدم اول اقدام کردنه ما خیلی کارهای انجام نداده  و تصمیمات نگرفته تو زندگیمون  داریم که مرتبا هی عقبشون میندازیم و میگیم از شنبه آینده شروع می کنم و شنبه های متوالی و ماه ها و سالهاست اومدن و رفتن ولی هنوز شروع نکردیم .
خوب  معطل چی هستین اگه عاشق کارای هنری هستین از همینجا شروع کنین همین الان …

22 آموزش رایگان ویدیویی ساخت نقش برجسته
پخش ویدیو

اگه سوالی دارید درباکس زیر مطرح کنید

×