ورود

کارگاه هنری نقش دل

طراح و سازنده نقش برجسته ، مجسمه ، مدل و ماکت

100عکس برتر گالری تصاویر نقش برجسته کارگاه هنری نقش دل

100عکس برتر گالری تصاویر نقش برجسته کارگاه نقش دل

تعدادی از نمونه کارهای اجرا شده در کارگاه هنری نقش دل 

100عکس برتر گالری تصاویر نقش برجسته کارگاه نقش دل

طراحی و اجرای نقوش برجسته با تکنیک و موادی منحصر به فرد همچنین با ارائه پیش نمایش قبل از اجرا با تم های تاریخی ، سنتی ، مدرن ،کلاسیک و فانتزی با قابلیت اجرای مستقیم بدون درز انقطاع در محل و اجرای غیرمستقیم بصورت تابلو و کتیبه .

اجرا در اندازه های مختلف بدون محدودیت هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی بدون احتیاج به پخت و کوره با استحکام بالا در برابر ضربه و فشار و رطوبت ،قابل شستشو،مناسب برای لابی مجتمع های مسکونی ، مجتمع های تجاری و اداری ، بالای شومینه ، آرکها و ستونها ، روبروی درب آسانسور ، در پاگرد های راه پله و همچنین دیوار پذیرایی و سالنها ،مناسب برای لابی هتلها ، باغ تالارهای عروسی و سالن های پذیرائی .

کارگاه هنری نقش دل اولین تولید و ارائه کننده ویدیوهای آموزشی طراحی و ساخت نقش برجسته و تکنیکهای رنگ آمیزی می باشد .که موجبات رضایت مندی و پیشرفت بسیاری از علاقمندان و هنرجویان به این رشته هنری را فراهم نموده است و به دلیل عدم نیاز به پخت و کوره و امکانات کارگاهی و سهولت  طراحی و ساخت ، مورد استقبال کم نظیری قرار گرفته است.

در این نوع از روش اجرای نقش برجسته با توجه به تکنیک های افزایشی و فرم دهی  مواد بی نظیر کارگاه هنری نقش دل  سرعت اجرای بسیار بالایی را می توان متصور شد که برخلاف تکنیکهای مشابه دیگرمثل نقوش برجسته سفالی و گچبری مدرن که با پودر درز گیر کناف اجرا می شود در کنار سرعت عمل از کیفیت و استحکام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است .

ورود

ورود

ثبت نام

شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

ورود
× مشاوره _ واتساپ