کارگاه هنری نقش دل

طراح و سازنده نقش برجسته ، مجسمه ، مدل و ماکت

تصاویری که ملاحظه می کنید مربوط به برخی از پروژه های اجرا شده در کارگاه هنری نقش دل می باشد

گالری تصاویرنقش برجسته
گالری تصاویر نقش برجسته

طراحی و اجرای نقوش برجسته با تکنیک و موادی منحصر به فرد همچنین با ارائه پیش نمایش قبل از اجرا با تم های تاریخی ، سنتی ، مدرن ،کلاسیک و فانتزی با قابلیت اجرای مستقیم بدون درز انقطاع در محل و اجرای غیرمستقیم بصورت تابلو و کتیبه .

اجرا در اندازه های مختلف بدون محدودیت هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی بدون احتیاج به پخت و کوره با استحکام بالا در برابر ضربه و فشار و رطوبت ،قابل شستشو،مناسب برای لابی مجتمع های مسکونی ، مجتمع های تجاری و اداری ، بالای شومینه ، آرکها و ستونها ، روبروی درب آسانسور ، در پاگرد های راه پله و همچنین دیوار پذیرایی و سالنها ،مناسب برای لابی هتلها ، باغ تالارهای عروسی و سالن های پذیرائی .

کارگاه هنری نقش دل اولین تولید و ارائه کننده ویدیوهای آموزشی طراحی و ساخت نقش برجسته و تکنیکهای رنگ آمیزی می باشد .که موجبات رضایت مندی و پیشرفت بسیاری از علاقمندان و هنرجویان به این رشته هنری را فراهم نموده است و به دلیل عدم نیاز به پخت و کوره و امکانات کارگاهی و سهولت  طراحی و ساخت ، مورد استقبال کم نظیری قرار گرفته است.

در این نوع از روش اجرای نقش برجسته با توجه به تکنیک های افزایشی و فرم دهی  مواد بی نظیر کارگاه هنری نقش دل  سرعت اجرای بسیار بالایی را می توان متصور شد که برخلاف تکنیکهای مشابه دیگر مثل نقوش برجسته سفالی و گچبری مدرن که با پودر درز گیر کناف اجرا می شود در کنار سرعت عمل از کیفیت و استحکام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است .

 

آرشیو تصاویر بزودی تکمیل میشود لطفا دوباره سربزنید سپاس

مقالات اخیر

نقش برجسته روی دیوار
مقالات آموزشی
کامبیز محمدی

نقش برجسته روی دیوار

از آنجایی که برای ایجاد یک نقش برجسته احتیاج به یک سطح داریم و برجستگی ها باید روی آن بنا شود دیوار و جنس آن بعنوان بیس و زمینه پیش فرض موضوعیت پیدا می‌کند

ادامه مطلب »
نقش برجسته مدرن
مقالات آموزشی
کامبیز محمدی

نقش برجسته مدرن

قبل از اینکه به واژه نقش برجسته مدرن بپردازیم لازم است تا به نقش برجسته های کهن و تاریخی گوشه چشمی بیندازیم .

ادامه مطلب »
تعریف نقش برجسته
وبلاگ
کامبیز محمدی

تعریف نقش برجسته

نقش برجسته به حجمی فرم یافته و زیبا اتلاق می شود که بر روی سطوحی مانند دیوار و انواع پانل ها اجرا می شود.

ادامه مطلب »

آموزش های ویدیوئی

× مشاوره _ واتساپ