تابلو نقش برجسته بنای کلاسیک

۴۵۰,۰۰۰ تومان

مشخصات تابلو نقش برجسته بنای کلاسیک

  • این محصول در شاخه صنایع دستی محسوب شده و تماما کار دست می باشد
  • مواد تشکیل دهنده آن ترکیبی از چند نوع پودر و چسب می باشد
  • این محصول بسیار مقاوم و قابل شتشو می باشد
  • تکنیک رنگ آمیزی آن پتینه و های لایت می باشد
  • جنس زمینه از MDF است و دارای حلقه آویختن می باشد

توضیحات

تابلو نقش برجسته بنای کلاسیک و این سبک از اجرای نقش برجسته احتیاج به پخت و کوره نداشته و هیچ الزامی به داشتن شرایط و امکانات کارگاهی ندارد .

لذا این قابلیت برای هر شخصی در هر شرایطی وجود خواهد داشت تا با سرمایه بسیار اندک تولید و اخذ سفارش طراحی و ساخت نقش برجسته را شروع کند و از این رهگذر کسب درآمد داشته باشد .

بامراجعه به گالری تصاویر میتوانید از میان نمونه کارهای موجود انتخابی داشته باشید وسفارشتون رو درهر ابعادی که  دوست داشته باشین از طریق صفحه تماس با ما وپل های ارتباطی اعلام کنید.

تابلو نقش برجسته فرشته حلقه آویز مجهز است وبرای نصب آن کافیست بایک میخ متوسط آن را به دیوار بیاویزید.برای اجرای این نقش برجسته ساعتها زمان صرف شده است که به آن ارزش وقیمت میدهد

رنگامیزی این نقش برجسته به سبک پتینه انجام گرفته است.ازچالش های زمانبرساخت نقش برجسته سفال پروسه ساخت وهوادهی در گرمخانه وخشک شدن تدریجی میباشد.

وهمچنین فرایند پخت ولعاب کاری  ورنگامیزی .برای صرفه جوئی در زمان درکنار حفظ ، کیفیت کارگاه هنری نقش دل برآن شد تا تمهیداتی را لحاظ کند تا که امر محقق شود .

وبه لطف استفاده از تکنیکهای متفاوت به روش افزایشی ومواد بسیار فرم پذیر ومقاوم انحصاری این کارگاه که طی مدت زمان کوتاهی در معرض هوا خشک شده وبسیار سخت میگردد .

توضیحات تکمیلی

وزن8 kg
ابعاد66 × 48 × 8 cm

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

× مشاوره _ واتساپ